www.monikapolasek.cz

Ateliér/Exteriér

Individuální focení, Focení dětí, Párů, Rodin, Zvířat. Spolupráce na konkrétních projektech nebo spolupráce v komerční sféře.

 

Podrobnosti

Každé focení připravuji individuálně. Společně vymyslíme projekt, na základě kterého si ujasníme jaké fotky budeme tvořit. V rámci tohoto focení se může kombinovat cokoliv, co najdete v mém portfoliu. Počtem kombinací stylů je olivněna časová náročnost focení i výsledná cena.

NABÍDKA: 

Těhotenské, Focení s křídly, Indiánské focení, Extravagance, Focení ve vaně, Boudoir(Glamour), AKT, Propagační fotografie OF

 

Individuální projekt, Fotomakeup & Účes(není v ceně), po domluvě oblečení, rekvizity, boty atd. Konzultace fotografií a postproces (retuš pleti, korekce postavy aj.)

CENA  od 9 900,-

Doba focení cca 4-5 hodin, doba dodání 2-3 týdny, 5 finálních fotografií

(rezervační poplatek na termín: 3000,- zbylá částka se hradí v den focení)

Veškeré technicky dobré fotografie zásílám ve formě náhledů skrze online úložistě. Z těchto náhledů si do 2 týdnů vybíráte fotografie k dalšímu postprocesu. V případě, že do této doby fotografie nevyberete, připočítává se poplatek za pronájem místa na úložišti. Po vašem výběru jsou fotografie zpracovány do 2-3 týdnů.

OBJEDNAT NEBO POSLAT DOTAZ

Pokud si chete zabookovat své místo, napište!

KDE KLIKNOUT DÁL?

Dále mě najdete na těchto vybraných kanálech 🙂