www.monikapolasek.cz

CENOTVORBA
PRO
FOTOGRAFY

První ucelená *pdf publikace zaměřená na cenotvorbu v oblasti fotografie!

Pokud jste začínající fotograf nebo fotograf se zaběhnutým byznysem, ale tušíte, že s cenou to není tak nějak ono, je tento Ebook to pravé pro Vaše kalkulačky.

Kromě konkrétních příkladů cenotvorby se také dozvíte, jak komplexně přemýšlet nad podnikáním ve fotografii a jak aktivním způsobem získávat nové klienty.

✔ Kdo určuje naši cenu?

✔ Proč není konkurence důležitá?

✔ Jaké jsou skutečné provozní nákady?

✔ Co je to zdravé podnikání?

✔ Jak si vypočítat vlastní cenu?

✔ Je možné vydělat 100.000,- měsíčně?

✔ Proč nedávat slevy?

…a tak dále…

 

Facebooková skupina, ve které to žije!

Začátkem roku 2022 jsem založila Facebookovou skupinu Fotim-Podnikam, která sdružuje (nejen) fotografy, kteří se rozhodli v oblasti fotografie podnikat, ale také všechny nadšence, kteří pochopili, že sedět na zadku a čekat na klienta nestačí. Probíráme témata úzce související s fotografií jako je nastavení scény, postprodukce nebo technické vybavení, současně však témata cílená na podnikání ve fotografii.
Hobby fotograf a fotograf na plný úvazek jsou rozdílené pojmy a proto diskutujeme o marketignu na sociálních sítích, o komunikaci s klientem, o vystupování z komfortní zóny a mimojiné také o cenotvorbě a hodnotách vlastní práce.
Díky této skupině také vznikla tato publikace věnována konkrétně cenotvorbě a podnikání v oblasti fotografie.
 
 

RECENZE

Ebook jsem přečetl jedním dechem a jsem překvapen, kolik věcí jsem jako fotograf ve své práci neviděl. Určitě doporučuju všem fotografům, kteří si doteď mysleli, že je jejich práce v pohodě a mají správně nastavenou cenu. Budou překvapeni.
Petr Vlášek
Fotograf
Moni, E-book jsem právě dočetla a musím říct, že jako stále učící se fotograf jsem plno věcí nevěděla. Všechno je krásně sepsáno, přehledné a určitě se k němu budu ještě nějakou dobu vracet 🙂 Tenhle e-book můžu vřele doporučit. Začínající i pokročilý fotograf si ujasní, co by měl opravdu vědět.
Mončo, moc děkuji za tvou publikaci. Nejsem sice z oboru, ale tvá prezentace na internetu mě baví natolik, že jsem si knížku musela koupit. Cenu si sice jako fotograf nastavit nemůžu, ale rozhodně mě zaujala myšlenka konkurence a budu se teď na lidi z oboru koukat úplně jinak.
Zuzka D.
Kadeřnice
Začínáte s focením a chcete se v tehle džungli zorientovat a vyznat? Tak tenhle ebook je správna volba. Nikdo vám neřekne kolik je ta spravná cena, protože to stejně musíte udělat vy, ale dozvíte se třeba, jak si tu cenu vypočítat a jak s ní pracovat. Skvěle navazujíci témata a prostor k pokračovani, který určite bude následovat. Za mě 👍🏻
Moniko, moc děkuji za ebook i tvoje stránky, kde nám dáváš mnoho cenných rad 🙂 ! Ebook je napsán hodně srozumitelně a člověk si musí ale ve své hlavě věci přenastavit prostě jinak :D.... Děkuji za každé nakopnutí a cenné rady :).
Po přečtení Ebooku musím říct, že mně dal mnoho informací se kterýma osobně už dlouho bojuji. Hlavně "CENA”. Je to velmi dobře napsané, přehledné a pochopitelné. I ty ukázkové výpočty jsou super. Věřím, že mnoho začínajících fotografů si z toho něco “odnese”. Nad cenou dopravy jsem třeba vůbec nepřemýšlela :D. Moc děkuji!
Konečně jsem se dostala k dočtení e-booku a mám velkou radost z jeho pořízení. Je napsaný jednoduchým textem, ve kterém se člověk moc dobře orientuje a suprově chápe co vlastně čte. E-book mě dost donutil k zamyšlení se nad cenami mého focení a snažím se sestavit lepší ceník, který by dle mých představ odpovídal mé tvorbě. Moc děkuji za otevření očí! E-book mohu osobně jen doporučit, určitě se vyplatí si ho přečíst každému kdo tápe nad cenami svého focení.
Monču sleduji už dýl a konečně jsem se trošku pohla z místa. Zakoupila ebook - cenotvorba, je to skvělé čtení 🙂 Zase další posun. Moc doporučuji, všem co tápou v čemkoliv. Děkuji
Moc se mi líbí Tvé podání! Upřímné, normální i humornou formou a srozumitelné! CENOTVORBU jsem včera ještě jednou přečetla a je super zpracována, určitě přečtu víckrát  😄😄😄 Fotím dlouho při práci a je to náročné,  nejde vše stíhat... tak jsem si MYSLELA,  že zkusím od června sama na sebe... už 3 měsíce sleduji možnosti a vidím,  že to až tak jednoduché není! Třeba pořádně otevřít oči! Tak ještě jednou velké díky! 
Včera jsem si to přečetl a pro me jako začátečníka v cenotvorbě to bylo skvělé počtení. Považuji se za něj i když jsem už za foceni inkasoval mnohokrat... nikdy jsem si nebyl jistý, jak cenu správně nastavit. Díky tobě teď mám nějaké mantinely, kterými se mohu řídit, protože jsem se na moje zkušenosti podhodnocoval. Takže timto dekuji!​
Včera večer jsem tvou publikaci přelouskla raz dva.. smekám, jak všechno dokážeš shrnout a na nic nezapomenout a je to tak! Příručka se mi hodila, i když už několik let fotím, potvrdila jsem si, že se ve svém ceníku cítím pohodlně.. Děkuji a můžu jen doporučit jak začínajícím, tak pokročilejším fotografům/podnikatelům.
Ahojky Mony, právě jsem dočetla tvůj e-book, přečetla jsem jej jedním dechem a jsem nadšená! 😃 Moc Ti za něj děkuji 😊 Opravdu hodně užitečných informací a úvah, některé věci člověk třeba i ví, některé tuší (a nechce si je moc přiznat) a hodně jich je nových 🙈 Moc se mi líbí celkové zpracování, barvičky, poutavé fotky i obrázky, ale hlavně to jak píšeš přímo, trefně, jasně, stručně a k věci 💪😃 Jsem ráda, že tam uvádíš konkrétní situace a konkrétní ceny 😊 (hned jsem si v hlavě propočetla techniku a podobně - je to děsivé 🙈😃) Určitě mám ted hodně o čem přemýšlet 😃 Budu se těšit na další články na skupince a snad i další e-booky! 😊

CENA: 299,-

30 stránek informací, které nejednou budou Vašim AHA momentem.

Kdo za tím stojí?

Marketing manager

Členka uzavřené skupiny Dan On Demand™

Účastnice online školení pod vedením Dana Loka – Social Media Secrets

Fotograf, vizážista a Webdesigner

Monika Polášková

KDE KLIKNOUT DÁL?

Dále mě najdete na těchto vybraných kanálech 🙂