CENOTVORBA
PRO
FOTOGRAFY

První ucelená *pdf publikace zaměřená na cenotvorbu v oblasti fotografie!

Pokud jste začínající fotograf nebo fotograf se zaběhnutým byznysem, ale tušíte, že s cenou to není tak nějak ono, je tento Ebook to pravé pro Vaše kalkulačky.

Kromě konkrétních příkladů cenotvorby se také dozvíte, jak komplexně přemýšlet nad podnikáním ve fotografii a jak aktivním způsobem získávat nové klienty.

✔ Kdo určuje naši cenu?

✔ Proč není konkurence důležitá?

✔ Jaké jsou skutečné provozní nákady?

✔ Co je to zdravé podnikání?

✔ Jak si vypočítat vlastní cenu?

✔ Je možné vydělat 100.000,- měsíčně?

✔ Proč nedávat slevy?

…a tak dále…

 

Facebooková skupina, ve které to žije!

Začátkem roku 2022 jsem založila Facebookovou skupinu Fotim-Podnikam, která sdružuje (nejen) fotografy, kteří se rozhodli v oblasti fotografie podnikat, ale také všechny nadšence, kteří pochopili, že sedět na zadku a čekat na klienta nestačí. Probíráme témata úzce související s fotografií jako je nastavení scény, postprodukce nebo technické vybavení, současně však témata cílená na podnikání ve fotografii.
Hobby fotograf a fotograf na plný úvazek jsou rozdílené pojmy a proto diskutujeme o marketignu na sociálních sítích, o komunikaci s klientem, o vystupování z komfortní zóny a mimojiné také o cenotvorbě a hodnotách vlastní práce.
Díky této skupině také vznikla tato publikace věnována konkrétně cenotvorbě a podnikání v oblasti fotografie.
 
 

RECENZE

Ebook jsem přečetl jedním dechem a jsem překvapen, kolik věcí jsem jako fotograf ve své práci neviděl. Určitě doporučuju všem fotografům, kteří si doteď mysleli, že je jejich práce v pohodě a mají správně nastavenou cenu. Budou překvapeni.
Petr Vlášek
Fotograf
Moni, E-book jsem právě dočetla a musím říct, že jako stále učící se fotograf jsem plno věcí nevěděla. Všechno je krásně sepsáno, přehledné a určitě se k němu budu ještě nějakou dobu vracet 🙂 Tenhle e-book můžu vřele doporučit. Začínající i pokročilý fotograf si ujasní, co by měl opravdu vědět.
Mončo, moc děkuji za tvou publikaci. Nejsem sice z oboru, ale tvá prezentace na internetu mě baví natolik, že jsem si knížku musela koupit. Cenu si sice jako fotograf nastavit nemůžu, ale rozhodně mě zaujala myšlenka konkurence a budu se teď na lidi z oboru koukat úplně jinak.
Zuzka D.
Kadeřnice
Začínáte s focením a chcete se v tehle džungli zorientovat a vyznat? Tak tenhle ebook je správna volba. Nikdo vám neřekne kolik je ta spravná cena, protože to stejně musíte udělat vy, ale dozvíte se třeba, jak si tu cenu vypočítat a jak s ní pracovat. Skvěle navazujíci témata a prostor k pokračovani, který určite bude následovat. Za mě 👍🏻
Moniko, moc děkuji za ebook i tvoje stránky, kde nám dáváš mnoho cenných rad 🙂 ! Ebook je napsán hodně srozumitelně a člověk si musí ale ve své hlavě věci přenastavit prostě jinak :D.... Děkuji za každé nakopnutí a cenné rady :).
Po přečtení Ebooku musím říct, že mně dal mnoho informací se kterýma osobně už dlouho bojuji. Hlavně "CENA”. Je to velmi dobře napsané, přehledné a pochopitelné. I ty ukázkové výpočty jsou super. Věřím, že mnoho začínajících fotografů si z toho něco “odnese”. Nad cenou dopravy jsem třeba vůbec nepřemýšlela :D. Moc děkuji!
Konečně jsem se dostala k dočtení e-booku a mám velkou radost z jeho pořízení. Je napsaný jednoduchým textem, ve kterém se člověk moc dobře orientuje a suprově chápe co vlastně čte. E-book mě dost donutil k zamyšlení se nad cenami mého focení a snažím se sestavit lepší ceník, který by dle mých představ odpovídal mé tvorbě. Moc děkuji za otevření očí! E-book mohu osobně jen doporučit, určitě se vyplatí si ho přečíst každému kdo tápe nad cenami svého focení.
Monču sleduji už dýl a konečně jsem se trošku pohla z místa. Zakoupila ebook - cenotvorba, je to skvělé čtení 🙂 Zase další posun. Moc doporučuji, všem co tápou v čemkoliv. Děkuji
Moc se mi líbí Tvé podání! Upřímné, normální i humornou formou a srozumitelné! CENOTVORBU jsem včera ještě jednou přečetla a je super zpracována, určitě přečtu víckrát  😄😄😄 Fotím dlouho při práci a je to náročné,  nejde vše stíhat... tak jsem si MYSLELA,  že zkusím od června sama na sebe... už 3 měsíce sleduji možnosti a vidím,  že to až tak jednoduché není! Třeba pořádně otevřít oči! Tak ještě jednou velké díky! 
Včera večer jsem tvou publikaci přelouskla raz dva.. smekám, jak všechno dokážeš shrnout a na nic nezapomenout a je to tak! Příručka se mi hodila, i když už několik let fotím, potvrdila jsem si, že se ve svém ceníku cítím pohodlně.. Děkuji a můžu jen doporučit jak začínajícím, tak pokročilejším fotografům/podnikatelům.
Ahojky Mony, právě jsem dočetla tvůj e-book, přečetla jsem jej jedním dechem a jsem nadšená! 😃 Moc Ti za něj děkuji 😊 Opravdu hodně užitečných informací a úvah, některé věci člověk třeba i ví, některé tuší (a nechce si je moc přiznat) a hodně jich je nových 🙈 Moc se mi líbí celkové zpracování, barvičky, poutavé fotky i obrázky, ale hlavně to jak píšeš přímo, trefně, jasně, stručně a k věci 💪😃 Jsem ráda, že tam uvádíš konkrétní situace a konkrétní ceny 😊 (hned jsem si v hlavě propočetla techniku a podobně - je to děsivé 🙈😃) Určitě mám ted hodně o čem přemýšlet 😃 Budu se těšit na další články na skupince a snad i další e-booky! 😊

CENA: 299,-

30 stránek informací, které nejednou budou Vašim AHA momentem.

Kdo za tím stojí?

Marketing manager

Členka uzavřené skupiny Dan On Demand™

Účastnice online školení pod vedením Dana Loka – Social Media Secrets

Fotograf, vizážista a Webdesigner

Monika Polášková

KDE KLIKNOUT DÁL?

Dále mě najdete na těchto vybraných kanálech 🙂