www.monikapolasek.cz

FAQ

Nevíte si s něčím rady? Zde naleznete odpovědi na nejčastější otázky ohledně focení a kurzů.

FOCENÍ

V případě, že chcete kombinovat více stylů je třeba počítat s větší časovou náročností. Cena se určuje podle „hlavního tématu“ a zvyšuje se na základě „nakombinovaných“ stylů.

*pleť a vlasy*​

Den před focením si umyjte vlasy (bez přidávných péčí, kromě kondicionéru). Vyčištěte a na noc nahydratujte pleť a upravte obočí. Dbejte na upravenou manikúru i pedikúru (platí i pro muže). Na samotné focení doražte nenalíčené. Pokud máte objednáno focení bez vizáže, naličte se jak jste zvyklé, na místě si Vás případně dle potřeby doupravím.

*oblečení*​

Dle projektu se domlouvá individuálně oblečení. Pokud máte, přibalte vždy černé leginy, černé a světlé tílko, černou, bílou a tělovou podprsenku a k nim vhodný spodní díl – kalhotky (i tanga). Klientky s konf. vel. XS-XL (34-42) mají k dispozici studiovou šatnu. Větší velikosti jsou omezené (individuální domluva).

Boty jsou k dispozici od vel. 32-40. Opět podle domluvy a projektu.

O termín doporučuji si napsat 1-2 měsíce předem. Ideálně , když už víte o jaké téma máte zájem a rovnou mi můžete poslat inspirační fotografie, jaké byste chtěli se mnou tvořit. Lépe si tak udělám představu o vašem vkusu a rychleji vymyslím Váš projekt. Objednávat se můžete skrze zprávy na Instagramu a FB stránkách nebo email: info@monikapolasek.cz

Pro rezervaci termínu je zapotřebí uhradit rezervační poplatek 3500,-.( Bez uhrazení rezervačního poplatku je domluvený termín nadále volný pro další zájemce). Zbylá částka je splatná v den focení nebo do dvou dnů na účet.

V případě, že se Vám líbí více fotek nad rámec balíčku, lze další fotografie dokoupit. Cena i množství je na společné domluvě :). Orientační cena fotografie navíc je  500-800,- (dle náročnosti retuše)

Retušuji nedostatky pleti, podle domluvy redukce nebo kompletní odstranění vrásek. Odstranění celulitidy, strií, jizev a dalších kosmetických nedostatků. Dle potřeby korekce postavy, objem a textura vlasů. Bělení zubů aj. Celková barevná úprava fotek.

Podle domluvy je možnost náročnějších úprav.

Úpravy fotek probíhají s předchozí konzultací. Podle přání klienta.

1-3 dny od focení zasílám náhledy skrze online úložiště. Z náhledových snímků je nutné si vybrat do 10dnů. Delší uchovávání je zpoplatněno. Od vybrání snímků je pak doba dodání finálních fotografií cca 2-3 týdny.

*Pokud si vyberete snímky navíc, práce na fotkách začíná od uhrazení dokoupených snímků

*Pokud si vyberete snímky navíc, může se doba dodání prodloužit (podle počtu fotek a náročnosti úprav)

*domluva s každým klientem je individuální- respektuji nenadálé události apod...*

V případě nemoci, nečekané dovolené nebo pracovních povinností, rezervační poplatek nepropadá. Hledáme nejbližší společný termín k uskutečnění focení.

Vystavuji dárkové poukazy na míru. Napište si o něj na email: info@monikapolasek.cz. Domluvíme se na textu, grafice a částce. Následně poukazy zasílám doporučeně v dárkové obálce. Popř. mohu někam doručit nebo vy si jej můžete vyzvednout osobně.

KURZY

Primárně pro jednotlivce nebo dvojice, pokud není vypsán skupinový kurz. Pro firmy do 10 osob je možné nastavit speciální výukovou osnovu.

Pro každého absolventa kurzu je nastavena osnova tak, aby byla přizpůsobena jeho konkrétnímu podnikání/zájmu. Jinak nabízí své služby kosmetička a jinak eshop s oblečním :). Zároveň si před začátkem kurzu ujasňuji technickou zdatnost klienta a dosavadní znalost tématiky, aby byl kurz co nejvíce přínosný a informace pochopitelné.

Doporučuji 1 měsíc předem. Na základě úvodní emailové komunikace zasílám k vyplnění dotazník, dle kterého sestavuji osnovu školení a doplňuji stávající skripta o informace, které souvisí konkrétně s problematikou klienta.

Primárně ve studiu v Havířově. Po domluvě není problém dorazit kamkoliv v rámci ČR, ať už k Vám domů nebo do pronajatých prostor.

Před každým kurzem klienti vyplňují dotazník, na základě kterého je modifikovaná stávající struktura skript. Výuka je vedena tak, aby si každý účastník odnesl podstatné informace, které opravdu využije. Neplýtvám časem na zbytečnou omáčku a věnuji se faktům a především praxi. Výklad je veden v souvislostech a demonstrován na praktických příkladech z běžného života. Kurzy jsou ukončeny předáním závěrečného certifikátu. Po kurzu následuje po domluvené lhůtě možnost dovyjasnění případných nejasností.

Podle typu kurzu. V případě Instagramu nebo TikToku mobil, nabíječku, laptop a hesla ke všem svým účtům. Přiopravte si seznam otázek, které Vás zajímají, ať na ně nezapomenete, v případě, že o nich nebude zmíňka. Pokud kurz probíhá v Havířově, oblečte se pohodlně „na doma“ :). Občerstevní, nápoje, psací potřeby atd. je zajištěno.

Napište mi na email: info@monikapolasek.cz vaše požadavku a mohu sestavit seminář na míru 🙂

Pokud je hlavním tématem školení video tvorba doporučuji školení osobní, pokud opravdu nemůžete jinak než online, napište na email: info@monikapolasek.cz a zkusíme nalézt společné řešení.

POUKAZY

Datum platnosti poukazu je na každém poukaze uvedeno. Nejčastěji jde o 6 nebo 12 měsíční platnost.

Na poukazu je uvedena služba na kterou poukaz můžete uplatnit, popř. částka, v jaké byl poukaz zakoupen. Pokud je částka poukazu nižší než ta služba, kterou si vyberete, je zapotřebí počítat s doplatkem do cílové hodnoty služby.

Abyste mohli poukaz včas využít, je zapotřebí se na danou službu objedat 2 měsíce před datem platnosti poukazu. Př. Pokud máte poukaz s datem platnosti 31.12., rezervujte si svůj termín nejpozději do 31.10.

Nenašli jste odpověď na svou otázku?