ONLINE

Jak na Instagram
ONLINE

Chcete zvýšit povědomí o značce, o svém produktu nebo o sobě samém na Instagramu? Každý den vymýšlíte nové příspěvky a pořád se NIC neděje?

Už za 3 hodiny Vás naučím, jak se orientovat a fungovat na Instagramu, jak správně a efektivně vytvářet svůj vlastní instaobsah tak, aby zaujmul v záplavě tisíců jiných příspěvků.

Podrobnosti

Během 3 intenzivních hodin si probereme problematiku Instagramu. Na několika příkladech si ukážeme jak správně se na této sociální síti prezentovat a naopak čemu se raději vyhnout. Následně se zaměříme konkrétně na Váš profil a ukážeme si, jak jej posunout o několik kroků dále tak, aby splňoval Vaše požadavky.

Workshop je individuální. Jeho obsah je přizpůsoben Vašim požadavkům. Cílem není abyste si odnesli obecné informace. Cílem je, abyste si odnesli takové poznatky, které uplatníte ve své vlastní praxi.
Výstupem workshopu je certifikát o absolvování a *pdf materiály k dalšímu studiu.

Obsah kurzu ZAČÁTEČNÍK:

– Nastavení profilu, BIA, Výběrů

– Prostředí aplikace

– Tvorba příspěvků a Stories

– Hashtagy

– Jak zaujmout a získat sledující

– Externí aplikace

– Závěrečná diskuze

Obsah kurzu POKROČILÝ:

– Doporučení nové strategie a grafiky po předchozí konzultaci

– Marketing a prodej na sociálních sítích

– Jak tvořit hodnotný obsah

– Komunikace a copywriting

– Influencermarketing

– Reels a Videoformáty

– Efektivní workflow

 

CENA  4 500,-

.

Kurz Instagram online je individuální: Každému kurzu předchází analýza instagramového profilu a navazujících sociálních sítí. Před zahájením kurzu Instagram online vyplňujete dotazník, na základě něho je Vám přizpůsobena výuková osnova tak, aby bylo školení pro Vás co nejvíce efektivní.

OBJEDNAT NEBO POSLAT DOTAZ

Pokud si chete zabookovat své místo, napište!