NEVĚSTA

SVATEBNÍ LÍČENÍ

Na svatební líčení je kladeno hned několik nároků, které by mělo splnit. Nemělo by příliš zatěžovat pleť, mělo by být příjemné i pro ženy, které nejsou vůbec zvyklé na makeup a mělo by působit co nejvíce přirozeně, přesto však dostatečně výrazně. Líčení by mělo být výraznější než denní makeup. Proč? Kvůli svatebním fotkám. Fotografové používají nejrůznější světla a blesky, které značnou část makeupu pohltí.

PRODUKTY

Produkty  vybírám pro každou klientku individuálně, podle potřeb její pleti. Produkty musí být voděodolné, nezatěžující a v HD kvalitě.

PŘÍPRAVA PLETI

Základem dokonale vypadajícícho a dlouho trvajícího makeupu je perfektně připravená pleť. Proto na každé zkoušce konzultuji s klientkou jakou péči věnuje pleti, její jídelníček a pitný režim. Každý typ pleti potřebuje konkrétní způsob péče a při včasné přípravě můžeme dosáhnout dokonalých výsledků.

KOLIK ČASU ZABERE SVATEBNÍ LÍČENÍ?

Délka líčení je individální. Odvíjí se od intenzity líčení, aplikace řas, typu pleti apod. Jemné líčení cca 35min, výraznější až 70min.

KDY A JAK NAPLÁNOVAT ZKOUŠKU?

Ideálně cca 2 měsíce před svatbou. V této době by měla mít nevěsta už jasno v jakém duchu se svatba ponese (barvy, šaty, účes, fotograf…apod). Navíc je to dostatečná doba na to, abychom nastavily odpovídající péči o pleť.

ZKOUŠKA + LÍČENÍ V DEN SVATBY

od 2000,-

DOPLŇKOVÉ SLUŽBY

Zkouška líčení navíc

700,-

 

Aplikace trsů řas

200,-

Líčení svatebčanek

500,-

Účes

od 300,-

Portrétní focení

od 500,-

DALŠÍ INFORMACE

ÚČES

Po domluvě není problém domluvit se i na vytvoření svatebního účesu. Ne každý typ vlasu je možné upravit do vysněného účesu bez zásahu profesionálního kadeřníka, kdy je vlas zapotřebí zpracovat během mytí a foukání. Vlasovému stylingu se proto věnuji pouze na základě individuální domluvy. Posléze je možné využít zapůjčení vlasových clip-inů, doplňků a ozdob. Cena účesu se odvíjí od jeho náročnosti a použití ozdob.

DOJEZD

Zkoušky líčení jsou realizovány ve většině případů u mne ve studiu (Havířov). V případě, že klientka nemá možnost se dopravit, mohu dorazit na smluvené místo. Stejně tak v den svatby. Cena dopravného je 7,-/km.

LÍČENÍ SVATEBČANEK

Líčení svatebčanek probíhá v den svatby. Jedná se o jednoduché večerní líčení, tak aby bylo dostatečně výrazné pro fotografie. Bez aplikace trsů řas. Účes není součástí.

PORTRÉTNÍ FOCENÍ

Po zkoušce líčení je možnost využít zvýhodněného portrétního focení v profesionálně vybaveném fotoateliéru. Cena 500,- je za jednu finální vyretušovanou fotografii. Po domluvě je možné naplánovat rozsáhlejší focení. Ceny jsou pak individuální.