www.monikapolasek.cz

AKTUÁLNÍ TERMÍNY:

červen 2024 - na dotaz

Poslední aktualizace: 1.5.2024
ONLINE ŠKOLA INSTAGRAM

MODULY

Jak funguje večerní online škola Instagramu?

Před zahájením výuky si předem projdu Vaše sociální sítě na kterých se pohybujete, abych si udělala přehled o tom, jak na sítích pracujete. Pokud jste úpný nováček, nevadí! Studijní plán připravím tak, abyste se za chvíli cítili jako ryba ve vodě. Každý večer se spojíme přes GoogleMeet a společně se seznámíme s jednotlivými moduly. Ke každému modulu obdržíte *pdf materiály, abyste s nimi mohli i po online hovoru pracovat. Na závěr každého hovoru dostanete 1-2 domácí úkoly, které byste měli do dalšího dne zpracovat. Každý den se budeme věnovat jednotlivým tématům s možností probrat nejasnosti z předchozího dne. Cílem týdenního školení Instagarmu je, abyste se naučili ovládat Instagram nejen po praktické stránce, ale pochopili i nezbytné souvislosti, které vedou k úspěšnému růstu na sociálních sítích.
Školení Instagramu je ukončeno závěrečným testem a certifikátem o absolvování.

Každý večer se spojíme skrze GoogleMeet, kde Vám vše budu vysvětlovat "face to face" (v HD kvalitě) + zároveň sdílet obrazovku mobilního telefonu, případně PC plochy, abyste reálně viděli veškeré postupy.V téhle škole Instagramu Vám bude lépe než ve školní lavici! 🙂

CO VÁM ŠKOLA INSTAGRAMU PŘINESE?

 – Získáte kompletní přehled o tom, jak to funguje na sítích a zejména na Instagramu

– Jednotlivá témata jsou Vám dávkována postupně – nezahltíte si mozeček 🙂

 – Týden intenzivního tréninku z Vás udělá mistra

 – Společně se zaměřujeme jen na Váš profil a Vaše požadavky

 – Celý týden se věnuji jen Vám

 – Nikam nemusíte jezdit, nemusíte si zařizovat hlídání dětí

– Během celého školení máte k dispozici *pdf výukové a tréninkové listy

DALŠÍ PODROBNOSTI

Co je potřeba k absolvování online školy Instagramu?

Založený profil na Instagramu (případně založíme). Facebookový profil, ideálně Facebookové stránky propojené s Instagramem.

Technické zázemí a čas

Výuka je standardně zahájena v 19:30 a ukončena v 21:30. K ní Vám stačí internetové připojení, počítač s webkamerou nebo chytrý telefon s kamerou. Najděte si takové prostředí, kde budete mít klid, ticho a prostor soustředit se.

Cena a možnost úpravy kurzu

Za kompletní 7 denní program online školy Instagramu zaplatíte 19.900,-. Pokud absolvujete všech 7 lekcí, navíc získáte 8. lekci zdarma. V případě, že Vás neosloví všechna témata, můžete si nakombinovat jednotlivé moduly dle vašich preferencí. Cena jednoho modulu je 4500,-. Čas jednotlivých lekcí je po domluvě možné upravit.

CENA ŠKOLY INSTAGRAMU : 19.900,-

.

Cena zahrnuje individuální analýzu Vašich sítí s konkrétním nastavením lekcí k Vaší problematice. 2 hodiny denně online školení v průběhu 7 dní, dle vybraného termínu prostřednictvím Google Meet. Součástí každého modulu jsou výukové *pdf materiály. Na konci každého hovoru Vám budou zaslány 1-2 úkoly k přípravě do dalšího dne. Na závěr školení Instagramu je připraven testík, na jehož základě obdržíte certifikát o absolvování školy Instagramu.

V případě, že nemáte zájem o všechna témata, je možnost si jednotlivé moduly nakombinovat dle svých požadavků. Cena samostatného modulu je 3500,-

Kdo bude Kurzem Provázet?

Monika Polášková


Marketing manager, Fotograf a Webdesigner

Členka uzavřené skupiny Dan On Demand™

Účastnice online školení pod vedením Dana Loka – Instagram Secrets

Účastnice online školení pod vedením Vanessy Lau – MoneyMaking Skills_10 Secrets of business

Účastnice školení influencerky Terezy Čencové

REZERVOVAT NEBO POSLAT DOTAZ

Pokud si chete zabookovat své místo v online škole Instagramu, napište!
Pro rychlejší domluvu můžete uvést své webové stránky, facebookový a instagramový profil.

KDE KLIKNOUT DÁL?

Dále mě najdete na těchto vybraných kanálech 🙂