www.monikapolasek.cz

Canva & Grafika

Protože grafika a design je nepostradatelnou součástí každého byznysu a sociálních sítí. Pokud nejste grafik a přesto byste chtěli vytvářet prezentace a obsah, který dokáže zaujmout a oslovit, je Canva tou pravou cestou pro Vás.

Podrobnosti

Kurz Canva je kurz ve kterém si společně krok po kroku projdeme funkce, které Canva nabízí a vysvětlíme si, jak s konkrétními nástroji pracovat. Vysvětlíme si zákonitosti grafického designu, kterými bychom se měli řídit, pokud chceme zaujmout. V praktické části kurzu Canva si jednotlivé funkce vyzkoušíme a aplikujeme na konkrétní příklady.

Podle předchozí domluvy si vyjasníme obsah školení tak, aby bylo opravdu přínosné pro vaše konkréní potřeby.

CENA  6 500,-

cena je orientační v závislosti na požadavcích, počtu lidí, zkušenostech studenta aj. V ceně konzultace před školením, občerstvení, certifikát o absolvování)

Příklady témat kurzu: Tvorba obsahu na sociální sítě (Stories, Reels, statické příspěvky), PDF prezentace, Vizitky a propagační materiály, Tvorba webových stránek, Vytváření loga a vlastní grafiky.

AKČNÍ PLÁN

+ 2500,-

Jako součást školení je vytvoření „akčního plánu na míru“. Společně vytvoříme reklamní strategii (Stories s funkčními CTA, Dosahové příspěvky a carousely), Sezonní bannery na sociální sítě a web. Tipy a triky v oblasti grafického maketingu.

OBJEDNAT NEBO POSLAT DOTAZ

Pokud si chete zabookovat své místo, napište!