www.monikapolasek.cz

Reference Workshopy

Moniko, jedním slovem…bylo to boží.👏 Strašně moc jste nás bavila. Jste kreativní a vtipná. Díky za Vás a věřím, že jsme se neviděli naposled!
Městská Policie PRAHA
Instagram/ Videoformáty : 2020,2021,2022,2023
  Móňa je jako růžový ďábel, který vám vlítne do života a nenechá na vás nit suchou – rozhodně se s vámi nebude párat a natvrdo vám řekne, že váš profil nestojí za nic. A má pravdu, což po dvou dnech s ní vám bude jasné! Je to člověk na správném místě – pro sociální sítě, fotografování a natáčení videí je zapálená a nadšení bude přenášet i na vás. Kurz je náročný, ani na chvíli si neodpočnete. Seznámíte se s nejdůležitějšími aplikacemi, které využijete pro úpravu fotek, natáčení, speciální efekty – a vše využijete k tomu, aby vaše sítě dostaly šmrnc. Lépe také pochopíte fungování sociálních sítí a jejich uživatelů, naučíte se, jak se sledujícími komunikovat. Mě kurz nakopnul k tvoření, dalšímu učení a také k jinému pohledu na svět kolem sebe. Monika mi sedla i lidsky, vyhovuje mi její upřímnost a přirozenost. Děkuji! Já jsem rozhodně moc ráda za to, že jsem kurz s Monikou absolvovala.
Lázeňské lesy Karlovy Vary
Jak uspět na Instagramu Master (2 dny)
Workshop u Monči na točení reels videí mohu všem doporučit. Co bych chtěla natáčet jsem věděla už před kurzem, ale konečně mám jasno i v tom, jak to všechno technicky provést tak, aby reelko dobře vypadalo, znělo a jak ho zveřejnit, aby mělo co nejvyšší dosahy. Pár dnů po kurzu jsem zveřejnila své dosud nejvíce sledované reel, protože jsem uvedla do praxe všechny tipy, které mi Monča předala. Velmi pozitivně mě překvapilo, kolik času musela Moni věnovat přípravě a studiu mého insta profilu, aby mi dokázala dát konkrétní rady, co zlepšit. Doporučuji proto absolvovat spíše individuální verzi, kterou jsem měla i já, abyste měli jistotu, že to nebude příliš obecné, ale šité přímo vám na míru.
Marie Anna Holíková, fotografka
Reels a Videoformáty
Kurz u Moniky byl nabitý spousty informacemi. Velmi se mi líbil styl prezentace, pohodová atmosféra, příjemné prostředí a skvělá komunikace. Není co vytknout. Monika ihned pohotově reagovala na naše dotazy. Jsem vděčná za všechno, co nám předala a každému, kdo by se chtěl podívat pod pokličku Instagramu kurz u ní vřele doporučuji. Připravte se na smršť bohatých informací, které Vám jistě pomůžou posunout se vpřed. Díky moc, Moniii! 
Aneta Klosková, PMU artist
Jak uspět na Instagramu
Kurz u kreativní, nápady sršící Monči byl jedním slovem pecka!💥 Velmi oceňuji individuální přístup …nachystaná skripta, prezentace na míru a celkový přístup byl moc příjemný. Naučila jsem se, jak funguje instagram, facebook, tiktok…navíc jsem si odnesla cenné rady, jaké apky používat a jak stříhat videa. U Monči jsem podstoupila dvou denní školení, ze kterého jsem si odnesla jak Monča říká ,, hlavu jako balón” a nadšení.
Bertoo.cz, cestovní zavazadla a doplňky
Jak uspět na Instagramu
Monča je živel a já její videa hltala víc jak rok, než jsem se odhodlala jí oslovit a už teď mě štve, že jsem to neudělala dříve, protože ona je člověk, který si na nic nehraje a řekne vám to tak, jak to je a to je v tomhle důležité.  Oceňuji, že měla dost pevné nervy na to mi jednu a tu samou věc vysvětlit třikrát, když to bylo potřeba. Vše, co bylo třeba jsem si hned zkoušela a ještě jsem domů dostala skvěle propracovaná skripta, která mi mohou být tahákem i doma.  Celý kurz byl velmi uvolněný a zábavný. Monča měla vše precizně připraveno a velmi podrobně nastudované i moje profily na sociálních sítích, tak aby mi vše mohla říct na příkladu a ukázat názorné chyby, které jsem dělala a já jí tímto za vše děkuju. Myslím, že jsme se neviděly naposledy. 
Kateřina Sedláčková, fotografka
Jak uspět na Instagramu
Wow, wow...to byla jízda. Když jsem narazila na Moniku a její nabídku individuálního školení na Instagram, ani chvilku jsem neváhala a ráda jsem si počkala na volný termín. Strávily jsme spolu nabitých 9 hodin. Není to žádné nudné školení s uspávačem hadů. Připravte se na nával energie a nápadů. Jsem začátečník v práci s Instagramem a školení mi opravdu moc pomohlo. Dozvěděla jsem se jak fotit, jak funguje Instagram, jak používat na Instagramu různé aplikace. Dostala jsem skripta, spoustu dárečků a taky pár skvělých fotek našich produktů. Monika mi pomáhá i teď, pár dnů po školení...jako kámoš na telefonu. Odcházela jsem s pocitem, že mám novou kamarádku. Děkuji za vše.
Moje.luha, Doplňky stravy
Jak uspět na Instagramu
Monču jsem oslovila,protože jsem hledala individuální kurz na instagram. Po prvním telefonátu – jsem okamžitě věděla,že je to přesně to,co hledám. A né jen,že šlo o 100% profesionalitu,kdy od samého začátku se Moni vyptává a nastuduje daný problém klienta – co naučit,co popř.zlepšit. Kurz je po celou dobu opravdu nabitý informacemi.Perfektně vše do detailů připravené.Vše je vysvětleno během kurzu. Ale i možná konzultace po absolování. A hezky (pochopitelná) vypravovaná skripta🙏🙂 Moni je profesionál,ale také úžasný člověk ❤️ A rozhodně budu doporučovat dál…
Simona Nevřalová, Fotografka
Jak uspět na Instagramu
S Monikou jsem strávila individuálních pár hodin, které jsme věnovaly konkrétním věcem, jak posunout a zlepšit můj profil na instagramu, ocenila jsem přátelský přístup a přípravu Moniky. Věděla přesně na co se mám zaměřit. Pomohla mi odstranit věci, které byly zbytečné a neúčinné. Nastavila se mnou strategii a ujasnila mi můj směr. Naučila mě ovládat aplikace. Od té doby je to jen měsíc, ale já dokážu dávat věci do praxe. Před Monikou jsem dala max 1 příspěvek za 2 měsíce a teď jsem jich dokázala zveřejnit 9. Baví mě to a to je hlavní!
Centrum Radosti, Výživové poradenství
Jak uspět na Instagramu
Podnikám už devět let a posledních roky jsem slyšela jen: “.. ty nemáš firemní instagram?…” Moje odpověď zněla vždy stejně: “Ne a na co? To je pro mladé. Stačí facebook…” A jak jsem se pletla! Tak jsem to udělala. Absolvovala jsem insta kurz u Moniky a světě div se, instagram je pecka! Je důležitý! Baví mě! Monička mi otevřela oči. Byl to jeden dlouhý úžasný den plný informací a já nasávala každé slovo, jako houba. A nyní po několika měsících aktivního života na instagramu navazuji nové a velice zajímavé spolupráce a dokonce jsem dostala skvělou nabídku práce. A to vše, protože jsme vidět na INSTAGRAMU.
Slivkafé, Kavárna a cukrárna
Jak uspět na Instagramu
Monču jsem oslovila na kurz „Jak uspět na instragramu“, aby mě naučila používat ty vychytávky jménem apky, které použít, jak s nimi pracovat a tvořit příběhy. Konečně jsem se dozvěděla jak stáhnout presety a používat filtry na fotkách. A taky jsem chtěla poradit jak vést svůj feed. Dostala jsem komplet výživné informace s konkrétními návrhy feedu a jak ho tvořit. Nešlo mi primárně o získávání množství sledujících, ale jak získávat lidi jako své zákazníky, obchodní partnery a vůbec jak zaujmout, inspirovat, dávat přidanou hodnotu a pomáhat lidem. Workshop splnil mé očekávání na výbornou. Moničin lidský a „normální“ přístup mě provázel celý den a moc si vážím, že i po skončení kurzu ji můžu požádat o radu a Moni mi poradí. Děkuji za Tebe 🙏 a kurz vřele doporučuji, kteří to na IG myslíte vážně 👌
Irena Kožušníková, podnikatelka
Jak uspět na Instagramu
Bylo to úplně nad moje očekávání! Celkově strašně, strašně moc kladně hodnotím tvé pohoštění, jídlo/pití, pohodlí, závěrečné dárky a ta fotka! TOP!!! Obecně si myslím, že bychom mohly více prakticky zkoušet, ale je fakt, že těch teoretických informací je tolik, že asi není ani čas, kde to vložit. Myslím si, že by stačila klidně polovina všech těch informací a zbytek by byla praxe. Každopádně děkuji za všechno.
Malé Café Kavárna & Bar
Jak uspět na Instagramu
S kurzem Jak na Instagram u Monči jsem byla nadmíru spokojená a budu doporučovat dále. Oceňuji fantastickou přípravu i komfort během samotného školení, ale i péči a konzultace po absolování. Monika je člověk na správném místě. Informací je opravdu hodně, příště bych volila asi více denní školení, ale i tak jsem opravdu velmi spokojená! Děkuji za skvělou zkušenost. Školení Instagramu mohu jen doporučit.
Petra Vašková Finanční poradce
Jak uspět na Instagramu
Kurz Instagram s Monikou byl jedním slovem: parádní. Skvělá organizace, profi přístup. Kurz byl skutečně na míru pro naši společnost/pro mě, měl spád a člověk i dost nasmál. Určitě doporučuji
RS Budoucnost, Penzion
Jak uspět na Instagramu
Kurz byl našlapaný, plný přínosných informací a otevřel mi oči, jak Instagram funguje a jak bych měla budovat svůj profil. Každá minuta byla efektivně využita! Doporučuji! – Kurz jsem si vybrala proto, že byl pro mě dostupný časem i místem. Kurz byl individuální a proto mohl být celý čas věnován mi a mým potřebám. Dávám 11 bodů z 10 🙂 – Monika zcela naplnila mé očekávání. Je to kreativec na svém místě! Přátelský přístup, nadšení pro Instagram i pozitivní energie z ní celou dobu stříkala. Měla nastudovaný můj business a neustále měla tipy na zlepšení mé současné situace. Jsem přesvědčena o tom, že když dodržím půlku doporučení, které mi dala, tak bude mít můj instagram šanci uspět. Cením si i toho, že po skončení kurzu zůstává s klientem v kontaktu. Dárkový balíček i certifikát jsou příjemným bonusem.
Mariane2, Luxusní ubytování Příbor
Jak uspět na Instagramu
K Monči na kurz jsem chtěla jít abych trochu více rozjela a poznala Instagram, jelikož je to sociální síť ve které se musíte pořád učit. Kurz je nabitý informacemi až vás z toho bolí hlava jak Vám ty informace tečou 😂 ale stojí to za to, každý si z toho něco vezme. Už teď vím že to nebyl poslední kurz co jsem u Moni dělala. 👌
Boudoir Gabriell Beauty Studio
Jak uspět na Instagramu
Absolvovala jsem několik desítek kurzů na různá témata, tento mi však ukázal, jak jdou běžné věci dělat naprosto jinak. Poprvé jsem zažila opravdu přinosné školení, které probíhalo v naprosto uvolněné a neformální atmosféře. Přestože je kurz opravdu vyčerpávající, ukázal mi jak správně uchopit sociální sítě, kde vyhledávat adekvátní informace a jak dát svou vlastní prezentaci na sociálních sítích dohromady, aby měla patřičnou úroveň
Jana Konečná Podnikatelka
Jak uspět na Instagramu
Jedním slovem. Děkujem. Pokud Vás zajímá cokoliv o sociálních sítích, určitě je Monika tou správnou volbou.
Výrobce paraglidingového vybavení
Jak uspět na Instagramu
Dobry den vsichni, rada bych se s vami podelila o zkusenost s dejmetomu.cz S instagramem jsem si vubec nevedela rady a dostala jsem tip na skoleni. Musim rict ze zucastnit se skoleni byl velmi dobry napad. Trpelivost a skvele vysvetlovaci zkusenosti lektory byly perfektni. Skoleni melo byt o instagramu ale nad ramec skoleni jsem dostala take tipy na inovace na facebooku a take webovych strankach. Skvele straveny den, ktery mi byl velkym prinosem. I po skonceni skoleni mi je lektorka oporou, kdyz si nejsem jista 🙂 muzu jen doporucit. Za me 10 bodu z 10ti. A jeste jednou dekuji bylo to perfektni
Restaurace u Čápů
Jak uspět na Instagramu
U Moniky jsem absolvovala kurz Jak na Instagram a jsem hrozně ráda, že jsem si vybrala tuto energickou osobu. Za ten den jsem dostala mnoho informací, které mi budou přínosem, a které mi pomůžou v tomto dnešním světě sociálních sítí. Líbí se mi, že vám školení připraví na míru a soustředí se pouze na vás. Kurz mohu jen doporučit, určitě to za to stojí.
Kouzlo Labe, Tiny house
Jak uspět na Instagramu
Tento kurz byl plný informací, které nám úplně změnily pohled na Instagram. Oceňujeme především individuální přístup, snahu vyhovět našim nestandardním přáním a také ochotu dorazit k nám téměř přes celou republiku :).
Ernestka.cz, Vila Ernesta Solvaye Neštěmice
Jak uspět na Instagramu
Moniku jsme oslovili aby nám pomohla lepe se vyznat jak to chodí na instagramu . Ukázala jak nastavit správné bio proč používat výběry, jak vytvořit feed a plno dalších důležitých věci bez kterých se fungujicí insta profil neobejde. Děkujeme Monice za její mimořádný přistup, několika hodinové povídaní které bylo akční a záživně bylo to krásna spolupráce , určitě se nevidíme naposledy.
Úklidovka Čeladná, úklidová služba
Jak uspět na Instagramu
Kurz byl super, hodně nabitý informacemi. Určitě jsme se dozvěděli nové věci, teď už si jen najít čas vše aplikovat v praxi.
Ambassador Barbershop
Jak uspět na Instagramu
Kurz jsem absolvovala s dcerou a ačkoliv mě překvapila jeho délka a náročnost, musím napsat, že jsem nad míru spokojená. Moc děkujeme.
Lucy is baking, výběrová pekárna
Jak uspět na Instagramu
Moniku jsem oslovila ohledně individualniho kurzu instagramu, jelikož jsem se potřebovala zorientovat v jeho tvorbě pro svou firmu. Monika mi dala mnoho skvělých tipů a rad, jak jej pro svůj obor tvořit. Kurz probíhal ve velmi příjemném a přátelském duchu. Rozhodně to nebyl jediný kurz, který jsem u ní absolvovala, v planu mam další z jiného okruhu.
Salón Lucienne
Jak uspět na Instagramu
Školení u Monči bylo to nejlepší školení jaké jsem kdy absolvovala. V ateliéru jsem se cítila jako doma. Monča chrlila jednu užitečnou informaci za druhou a i přesto, že skoro cele školení mluvila jen ona, tak já se ani na chvíli nenudila a opravdu poslouchala. Školení pod vedením Monči mně opravdu bavilo a odnesla jsem si opravdu hodně cenných informaci. Moc děkuji 🙏🏻☺️
Daniela Owcarzová Kosmetické studio
Jak uspět na Instagramu
Moniku jsem oslovila,protože jsem hledala jako začátečník seminář, abych se naučila správně používat Instagram pro větší zviditelnění. Moc mi nevyhovovali skupinove lekce a musim říct že Monika byla strašně ochotná a vstřícná pro individuálni lekci. Moje očekávání to nejen naplnilo,ale predčilo 🙂 Vskutku se oplatí investovat. Ví o čem mluví a s čím pracuje. Bylo to skvělé!
Rozprávkovostudio
Jak uspět na Instagramu
Moniku jsem oslovila kvůli kurzu instagramu, protože kromě toho, že obdivuji její práci, líbí se mi její lidský přístup, osobité vystupování. Když jsem za ní dorazila do ateliéru, hned jsem věděla, že to byla dobrá volba a těch několik společně strávených hodin bude ve znamení nejen perfektně připraveného odborného výkladu, ale i spousty legrace. Monča následně odpovidala do totálního vyčerpání na mé otázky stran instagramu, který byl do té doby pro mne naprosto nepochopenou platformou. Moc děkuji za individuální přístup a čas, který mi věnovala. Posunulo mě to o velký kus dopředu a s důvěrou se na ni obrátím i příště.
Markéta Ducháčová Fotografka.
Jak uspět na Instagramu
KN Foto, Kateřina Nováková
Jak uspět na Instagramu
Buškovský Mlýn
Jak uspět na Instagramu
travelgirlmichaela, cestovatelka
Jak uspět na Instagramu
BOO boutique, Designové oblečení
Jak uspět na Instagramu
Tereza Kaločová, vizážistka
Jak uspět na Instagramu
Denis Hanzlík, kameraman
Jak uspět na Instagramu
Nemovitosti Kauer
Jak uspět na Instagramu