Online

konzultace

S Instagramem jste kamarádi, akorát potřebujete vychytat ještě nějaké mouchy? Dostali jste na starost byznys účet a lámete si hlavu, proč nefunguje tak, jako Váš osobní profil? Chcete se dozvědět vychytávky a aktuální trendy, které Váš účet posunou na profesionální úroveň?
Právě pro Vás je určena online konzultace.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Přepnout – obsah

JAK TO PROBÍHÁ?

KONTAKTUJTE MĚ

Skrze kontaktní formulář nebo na email: info@monikapolasek.cz mi napište název Vašeho profilu a obecně popište problém, který řešíte nebo jaký máte s Vaším účtem záměr/cíl.

Váš účet prozkoumám, vyhodnotím aktuální stav a zašlu Vám doplňující otázky, abychom si ujasnili společnou představu o obsahu konzultace. Zároveň se domluvíme na termínu hovoru.

KONZULTACE

V domluvený termín se spojíme skrze GoogleMeet, Skype nebo Zoom a budeme přes videohovor rozebírat konkrétní problémy, na kterých jsme se přes email domluvili. Nejčastěji se jedná o témata
* Jak správně a poutavě nastavit BIO? *
* Jak vytvořit zajímavý feed tak, aby byl dlouhodobě udržitelný? *
* Copywriting aneb jak psát reklamní texty a CTA *
* Kde hledat a jak tvořit účinné skupiny hashtagů *
* Stories – Reels – IGTV a rozdíly mezi nimi *
* Autenticita – jak nabídnout svůj byznys na Instagramu *
* Spolupráce s Influencery a soutěže *Z důvodu časového limitu 2-3 hodiny je domluva obsahu (harmonogramu) konzultace nutná, abychom opravdu stihli probrat vše podstatné a nezabývali se „omáčkou“, kterou v praxi neuplatníte.

* Pro mírně pokročilé a středně technicky zdatné uživatele Instagramu, kteří mají nastavený byznys účet a zvládají základní orientaci na Instagramu.

* Pro samouky, které už nebaví jen knížky a rady „kamarádka povídala.“

* Pro věčné studenty, které baví vzdělávání se v oblasti Instagramu, ale kteří vědí, že absolvovat celý kurz „Jak uspět na Instagramu“ by byla pro ně ztráta času, protože už toho vědí dost.

* Pro ty, kteří mají jen omezené množství času a vyhovuje jim online videohovor.

* Pro ty, kteří mají o sociálních sítích povědomí, jen potřebují to správné nakopnutí.

ZÁKLADNÍ INFORMACE

KDE & KDY ?

INDIVIDUÁLNÍ po domluvě

CENA

4 200,-/2-3hod.

V ceně

*pdf materiály s vypracovaným obsahem konzultace

REZERVOVAT NEBO POSLAT DOTAZ

Pro rychlejší domluvu uveďte svůj instagarmový profil.

KDE KLIKNOUT DÁL?

Dále mě najdete na těchto vybraných kanálech 🙂