www.monikapolasek.cz

JAK NA INSTAGRAM

PRO SEBEVRAHY

Unikátní dvoudenní workshop, který Vás naučí nejen jak pracovat na Instagramu z teoretického hlediska, ale zároveň Vás naučí, jak si vytvořit efektivní business účet v praxi. Už nebudete muset spoléhat na šablony a pomoc grafiků, veškerý obsah včetně toho grafického zvládnete tvořit úplně sami.
Naučím Vás jak se orientovat a fungovat na Instagramu, jak správně a efektivně vytvářet svůj vlastní instaobsah tak, aby zaujmul v záplavě tisíců jiných příspěvků.

Obsah kurzu
"Jak na Instagram MASTER"

1. DEN

Během cca osmi intenzivních hodin si probereme problematiku Instagramu obecně. Na několika příkladech si ukážeme, jak správně se na této sociální síti prezentovat a naopak čemu se raději vyhnout. Následně se zaměříme konkrétně na Váš profil a ukážeme si, jak jej posunout o několik kroků dále tak, aby splňoval Vaše požadavky.

Vysvětlíme si jednotlivé funkce, které Instagram nabízí a na modelových příkladech si ukážeme, jak tyto funkce vhodně využít v otázkách businessu. V druhé polovině dne se budeme zabývat copywritingem a správnou prezentací na sociálních sítích, ukážeme si jak hledat svou cílovou skupinu a jak spolupracovat s influencery. Na závěr dne se podíváme na soutěže a grafické zpracování reklamy.

2. DEN

Druhý den začínáme konzultací a otázkami k předchozímu dni. Posléze se zaměříme na praktickou část a teoretické poznatky z předchozího dne budeme aplikovat v praxi. Naučíme se editovat fotografie prostřednictvím aplikací, tak aby zaujaly a vhodně pasovaly do našeho feedu. Ukážeme si v jakých aplikacích upravovat a stříhat videa podle toho, zda mají být určená pro Reels, Stories nebo do feedu. Seznámíme se s programem Canva, ve kterém se naučíte plánovat a vytvářet veškerý obsah nejen pro Instagram, ale pro veškeré sociální sítě nebo Vaši prezentaci.
Pro pokročilejší studenty je možné připravit studijní plán s využitím Photoshopu.
 
Workshop je individuální. Jeho obsah je přizpůsoben vašim požadavkům. Cílem není, abyste si odnesli obecné informace. Cílem je, abyste si odnesli takové poznatky, které uplatníte ve své vlastní praxi.
 
Výstupem workshopu je certifikát o absolvování, tištěné materiály k dalšímu studiu, flash disk s doplňky pro Instagram (presety do Lightroomu, šablony pro feed, Ikony Výběrů, Šablony pro profilové fotky)
 
 

O čem se budeme na kurzu bavit?

O INSTAGRAMU!

- Prostředí aplikace
- Kdo jsou uživatelé Instagramu a o čem Instagram vlastně je
- Jak si nastavit business účet
- Jak Instagram propojit s dalšími sociálními sítěmi
- Jak si správně nastavit BIO
- Jak si vytvořit feed, který zaujme

O FACEBOOKU!

- Propojení Facebooku s Instagramem
- Proč je důležité s Facebookem pracovat
- Jak využít Facebook k propagaci Instagramového účtu

O obsahu!

- Tvorba a plánování příspěvků
- Carousel : jak ho tvořit a jeho smysl
- Stories : jak vznikají a jak využít jejich funkce
- Hashtagy : jak je vybírat, používat a vyhodnocovat

O REKLAMĚ!

- Co je to organický dosah
- Copywriting
- Cílová skupina
- Jak využít multichannel
- Kde hledat své sledující
- Spolupráce s influencery
- Soutěže

O APLIKACÍCH!

- Jak a kde upravovat fotky
-Jak s kde upravovat videa
- Kde plánovat příspěvky
-Praktická část

O STRATEGII!

- Špatná vs. efektivní reklama
- Jak tvořit grafický obsah
- Dlouhodobé vs. krátkodobé cíle
- Efektivní workflow

REFERENCE

Moniko, jedním slovem...bylo to boží.👏 Strašně moc jste nás bavila. Jste kreativní a vtipná. Díky za Vás a věřím, že jsme se neviděli naposled!
Městská policie praha
Móňa je jako růžový ďábel, který vám vlítne do života a nenechá na vás nit suchou – rozhodně se s vámi nebude párat a natvrdo vám řekne, že váš profil nestojí za nic. A má pravdu, což po dvou dnech s ní vám bude jasné! Je to člověk na správném místě – pro sociální sítě, fotografování a natáčení videí je zapálená a nadšení bude přenášet i na vás. Kurz je náročný, ani na chvíli si neodpočnete. Seznámíte se s nejdůležitějšími aplikacemi, které využijete pro úpravu fotek, natáčení, speciální efekty – a vše využijete k tomu, aby vaše sítě dostaly šmrnc. Lépe také pochopíte fungování sociálních sítí a jejich uživatelů, naučíte se, jak se sledujícími komunikovat. Mě kurz nakopnul k tvoření, dalšímu učení a také k jinému pohledu na svět kolem sebe. Monika mi sedla i lidsky, vyhovuje mi její upřímnost a přirozenost. Děkuji! Já jsem rozhodně moc ráda za to, že jsem kurz s Monikou absolvovala.
Lázeňské lesy Karlovy Vary
Moniku jsem oslovila,protože jsem hledala jako začátečník seminář, abych se naučila správně používat Instagram pro větší zviditelnění. Moc mi nevyhovovali skupinove lekce a musim říct že Monika byla strašně ochotná a vstřícná pro individuálni lekci. Moje očekávání to nejen naplnilo,ale predčilo 🙂 Vskutku se oplatí investovat. Ví o čem mluví a s čím pracuje. Bylo to skvělé!
Rozprávkovostudio
Audio nahrávky pro děti
Školení u Monči bylo to nejlepší školení jaké jsem kdy absolvovala. V ateliéru jsem se cítila jako doma. Monča chrlila jednu užitečnou informaci za druhou a i přesto, že skoro cele školení mluvila jen ona, tak já se ani na chvíli nenudila a opravdu poslouchala. Školení pod vedením Monči mně opravdu bavilo a odnesla jsem si opravdu hodně cenných informaci. Moc děkuji 🙏🏻☺️
Daniela Owcarzová
Kosmetické studio Karviná
Monču jsem oslovila na kurz „Jak uspět na instragramu“, aby mě naučila používat ty vychytávky jménem apky, které použít, jak s nimi pracovat a tvořit příběhy. Konečně jsem se dozvěděla jak stáhnout presety a používat filtry na fotkách. A taky jsem chtěla poradit jak vést svůj feed. Dostala jsem komplet výživné informace s konkrétními návrhy feedu a jak ho tvořit. Nešlo mi primárně o získávání množství sledujících, ale jak získávat lidi jako své zákazníky, obchodní partnery a vůbec jak zaujmout, inspirovat, dávat přidanou hodnotu a pomáhat lidem. Workshop splnil mé očekávání na výbornou. Moničin lidský a „normální“ přístup mě provázel celý den a moc si vážím, že i po skončení kurzu ji můžu požádat o radu a Moni mi poradí. Děkuji za Tebe 🙏 a kurz vřele doporučuji, kteří to na IG myslíte vážně
Irena Kožušníková
Podnikatelka
Kurz byl super, hodně nabitý informacemi. Určitě jsme se dozvěděli nové věci, teď už si jen najít čas vše aplikovat v praxi.
Ambassador Barbershop
Barbershop
Monika je skvělá 😍 Pravda, že růžové vlasy na první setkání působí dost šokujícím dojmem 😁😅 Ale cítila jsem se celý ten den s ní opravdu skvěle ❤️ Ta holka ví o čem mluví, na každý dotaz má okamžitou odpověď nebo řešení 😊 Lhala bych, kdybych tvrdila, že jsem teď machr přes sociální sítě 🤷🏼‍♀️ Pamatuju si zásadní věci, některé se mi třeba vybavují postupně až když zrovna něco řeším. A mám skripta 👌😅 ve kterých najdu, co si nepamatuju 😊 Za mě jen děkuju a doporučuju 🥰
ESVARO
Luxusní pánské doplňky
Kurz Instagram s Monikou byl jedním slovem: parádní. Skvělá organizace, profi přístup. Kurz byl skutečně na míru pro naši společnost/pro mě, měl spád a člověk i dost nasmál. Určitě doporučuji...
RS Budoucnost
Restaurace & Ubytování v Beskydech
Absolvovala jsem několik desítek kurzů na různá témata, tento mi však ukázal, jak jdou běžné věci dělat naprosto jinak. Poprvé jsem zažila opravdu přinosné školení, které probíhalo v naprosto uvolněné a neformální atmosféře. Přestože je kurz opravdu vyčerpávající, ukázal mi jak správně uchopit sociální sítě, kde vyhledávat adekvátní informace a jak dát svou vlastní prezentaci na sociálních sítích dohromady, aby měla patřičnou úroveň. Určitě budu doporučovat.
Jana Konečná
Podnikatelka
K Monči na kurz jsem chtěla jít abych trochu více rozjela a poznala Instagram, jelikož je to sociální síť ve které se musíte pořád učit. Kurz je nabitý informacemi až vás z toho bolí hlava jak Vám ty informace tečou 😂 ale stojí to za to, každý si z toho něco vezme. Už teď vím že to nebyl poslední kurz co jsem u Moni dělala. 👌
Boudoir Gabriel
Beauty Studio
Jsem nadšená! Informací je opravdu hodně a pro úplného začátečníky možná až moc. Kurz byl velmi výživný, osobně bych jej rozdělila na dvě části, aby člověk zvládl vše pobrat.
Kateřina Čech Lachetová
Essens Czech official
Moniku jsem oslovila ohledně individualniho kurzu instagramu, jelikož jsem se potřebovala zorientovat v jeho tvorbě pro svou firmu. Monika mi dala mnoho skvělých tipů a rad, jak jej pro svůj obor tvořit. Kurz probíhal ve velmi příjemném a přátelském duchu. Rozhodně to nebyl jediný kurz, který jsem u ní absolvovala, v planu mam další z jiného okruhu. Lucie
Salón Lucienne
Beauty Studio. Lucie Šandová
– Kurz byl našlapaný, plný přínosných informací a otevřel mi oči, jak Instagram funguje a jak bych měla budovat svůj profil. Každá minuta byla efektivně využita! Doporučuji! – Kurz jsem si vybrala proto, že byl pro mě dostupný časem i místem. Kurz byl individuální a proto mohl být celý čas věnován mi a mým potřebám. Dávám 11 bodů z 10 🙂 – Monika zcela naplnila mé očekávání. Je to kreativec na svém místě! Přátelský přístup, nadšení pro Instagram i pozitivní energie z ní celou dobu stříkala. Měla nastudovaný můj business a neustále měla tipy na zlepšení mé současné situace. Jsem přesvědčena o tom, že když dodržím půlku doporučení, které mi dala, tak bude mít můj instagram šanci uspět. Cením si i toho, že po skončení kurzu zůstává s klientem v kontaktu. Dárkový balíček i certifikát jsou příjemným bonusem.
Mariane2
Designové luxusní ubytování Příbor
Moniku jsem oslovila kvůli kurzu instagramu, protože kromě toho, že obdivuji její práci, líbí se mi její lidský přístup, osobité vystupování. Když jsem za ní dorazila do ateliéru, hned jsem věděla, že to byla dobrá volba a těch několik společně strávených hodin bude ve znamení nejen perfektně připraveného odborného výkladu, ale i spousty legrace. Monča následně odpovidala do totálního vyčerpání na mé otázky stran instagramu, který byl do té doby pro mne naprosto nepochopenou platformou. Moc děkuji za individuální přístup a čas, který mi věnovala. Posunulo mě to o velký kus dopředu a s důvěrou se na ni obrátím i příště.
Markéta Ducháčová
Fotografka
Bylo to úplně nad moje očekávání! Celkově strašně, strašně moc kladně hodnotím tvé pohoštění, jídlo/pití, pohodlí, závěrečné dárky a ta fotka! TOP!!! Obecně si myslím, že bychom mohly více prakticky zkoušet, ale je fakt, že těch teoretických informací je tolik, že asi není ani čas, kde to vložit. Myslím si, že by stačila klidně polovina všech těch informací a zbytek by byla praxe. Každopádně děkuji za všechno.
Malé Café, kavárna&bar
Šárka Bolatzká
Monču jsem oslovila,protože jsem hledala individuální kurz na instagram. Po prvním telefonátu - jsem okamžitě věděla,že je to přesně to,co hledám. A né jen,že šlo o 100% profesionalitu,kdy od samého začátku se Moni vyptává a nastuduje daný problém klienta - co naučit,co popř.zlepšit. Kurz je po celou dobu opravdu nabitý informacemi.Perfektně vše do detailů připravené.Vše je vysvětleno během kurzu. Ale i možná konzultace po absolování. A hezky (pochopitelná) vypracovaná skripta🙏🙂 Moni je profesionál,ale také úžasný člověk ❤️ A rozhodně budu doporučovat dál.....
Simona Nevřalová
Fotografka, umělkyně
S kurzem u Monči jsem byla nadmíru spokojená a budu doporučovat dále. Oceňuji fantastickou přípravu i komfort během samotného školení, ale i péči a konzultace po absolování. Monika je člověk na správném místě. Informací je opravdu hodně, příště bych volila asi více denní školení, ale i tak jsem opravdu velmi spokojená! Děkuji za skvělou zkušenost.
Petra Vašková
Finanční poradce
Dobry den vsichni, rada bych se s vami podelila o zkusenost s dejmetomu.cz S instagramem jsem si vubec nevedela rady a dostala jsem tip na skoleni. Musim rict ze zucastnit se skoleni byl velmi dobry napad. Trpelivost a skvele vysvetlovaci zkusenosti lektory byly perfektni. Skoleni melo byt o instagramu ale nad ramec skoleni jsem dostala take tipy na inovace na facebooku a take webovych strankach. Skvele straveny den, ktery mi byl velkym prinosem. I po skonceni skoleni mi je lektorka oporou, kdyz si nejsem jista 🙂 muzu jen doporucit. Za me 10 bodu z 10ti. A jeste jednou dekuji bylo to perfektni
Restaurace u Čápů
Hana Bobrovská, provozní
Podnikám už devět let a posledních roky jsem slyšela jen: ".. ty nemáš firemní instagram?..." Moje odpověď zněla vždy stejně: "Ne a na co? To je pro mladé. Stačí facebook..." A jak jsem se pletla! Tak jsem to udělala. Absolvovala jsem insta kurz u Moniky a světě div se, instagram je pecka! Je důležitý! Baví mě! Monička mi otevřela oči. Byl to jeden dlouhý úžasný den plný informací a já nasávala každé slovo, jako houba. A nyní po několika měsících aktivního života na instagramu navazuji nové a velice zajímavé spolupráce a dokonce jsem dostala skvělou nabídku práce. A to vše, protože jsme vidět na INSTAGRAMU.
Kavárna & Výběrová cukrárna
Kateřina Slivková
T.K.Visage
Tereza Kaločová, profesionální vizážistka a kosmetička působící v MS kraji.
Nemovitosti KAUER
Realitní společnost
BOO Boutique
Ostravský butik se značkovou módou a doplňky.
Axis Paragliders
Výrobce a distributor paraglidingového vybavení
Richard Eliáš
@elijah.tattoo umělec, tatér
Veronika Petrová
Kadeřnice
Kateřina Adamčíková
Kosmetička
DenisFilms
Kameraman

Kdo bude Kurzem Provázet?

Monika Polášková


Marketing manager, Fotograf a Webdesigner

Členka uzavřené skupiny Dan On Demand™

Účastnice online školení pod vedením Dana Loka – Instagram Secrets

Účastnice online školení pod vedením Vanessy Lau – MoneyMaking Skills_10 Secrets of business

Účastnice školení influencerky Terezy Čencové

ZÁKLADNÍ INFORMACE

KDE & KDY ?

INDIVIDUÁLNÍ KURZY PO DOMLUVĚ
Havířov, celá ČR

CENA

19 900,-/os.

JAK DLOUHO?

Cca 16hod.
2 dny + online konzultace po absolvování

CO SI Z KURZU ODNESU?

Hlavu jako MELOUN 🙂

- Probusiness pohled na Instagram

- Budete umět efektivně propojit Instagram s Facebookem

- Naučíte se zaujmout své publikum nejen textem, ale i grafikou

- Dostanete návod, jak správně přemýšlet nad reklamními texty a jak editovat fotografie a videa

-Certifikát o absolvování, studijní tištěné materiály, flash disk s doplňky pro správu Instagramu

- Sociální sítě se stanou Vašim koníčkem

REZERVOVAT NEBO POSLAT DOTAZ

Pokud si chete zabookovat své místo, napište!
Pro rychlejší domluvu můžete uvést své webové stránky, facebookový a instagarmový profil.

KDE KLIKNOUT DÁL?

Dále mě najdete na těchto vybraných kanálech 🙂