JAK NA INSTAGRAM

MASTER KURZ

Unikátní dvoudenní workshop, který Vás naučí nejen jak pracovat na Instagramu z teoretického hlediska, ale zároveň Vás naučí, jak si vytvořit efektivní business účet v praxi. Už nebudete muset spoléhat na šablony a pomoc grafiků, veškerý obsah včetně toho grafického zvládnete tvořit úplně sami.
Naučím Vás jak se orientovat a fungovat na Instagramu, jak správně a efektivně vytvářet svůj vlastní instaobsah tak, aby zaujmul v záplavě tisíců jiných příspěvků.

Obsah kurzu
"Jak na Instagram MASTER"

1. DEN

Během cca osmi intenzivních hodin si probereme problematiku Instagramu obecně. Na několika příkladech si ukážeme, jak správně se na této sociální síti prezentovat a naopak čemu se raději vyhnout. Následně se zaměříme konkrétně na Váš profil a ukážeme si, jak jej posunout o několik kroků dále tak, aby splňoval Vaše požadavky.

Vysvětlíme si jednotlivé funkce, které Instagram nabízí a na modelových příkladech si ukážeme, jak tyto funkce vhodně využít v otázkách businessu. V druhé polovině dne se budeme zabývat copywritingem a správnou prezentací na sociálních sítích, ukážeme si jak hledat svou cílovou skupinu a jak spolupracovat s influencery. Na závěr dne se podíváme na soutěže a grafické zpracování reklamy.

2. DEN

Druhý den začínáme konzultací a otázkami k předchozímu dni. Posléze se zaměříme na praktickou část a teoretické poznatky z předchozího dne budeme aplikovat v praxi. Naučíme se editovat fotografie prostřednictvím aplikací, tak aby zaujaly a vhodně pasovaly do našeho feedu. Ukážeme si v jakých aplikacích upravovat a stříhat videa podle toho, zda mají být určená pro Reels, Stories nebo IGTV. Seznámíme se s programem Canva, ve kterém se naučíte plánovat a vytvářet veškerý obsah nejen pro Instagram, ale pro veškeré sociální sítě nebo Vaši prezentaci.
Pro pokročilejší studenty je možné připravit studijní plán s využitím Photoshopu.
 
Workshop je individuální. Jeho obsah je přizpůsoben vašim požadavkům. Cílem není, abyste si odnesli obecné informace. Cílem je, abyste si odnesli takové poznatky, které uplatníte ve své vlastní praxi.
 
Výstupem workshopu je certifikát o absolvování, tištěné materiály k dalšímu studiu, flash disk s doplňky pro Instagram (presety do Lightroomu, šablony pro feed, Ikony Výběrů, Šablony pro profilové fotky)
 
 

O čem se budeme na kurzu bavit?

O INSTAGRAMU!

- Prostředí aplikace
- Kdo jsou uživatelé Instagramu a o čem Instagram vlastně je
- Jak si nastavit business účet
- Jak Instagram propojit s dalšími sociálními sítěmi
- Jak si správně nastavit BIO
- Jak si vytvořit feed, který zaujme

O FACEBOOKU!

- Propojení Facebooku s Instagramem
- Proč je důležité s Facebookem pracovat
- Jak využít Facebook k propagaci Instagramového účtu

O obsahu!

- Tvorba a plánování příspěvků
- Carousel : jak ho tvořit a jeho smysl
- Stories : jak vznikají a jak využít jejich funkce
- Hashtagy : jak je vybírat, používat a vyhodnocovat

O REKLAMĚ!

- Co je to organický dosah
- Copywriting
- Cílová skupina
- Jak využít multichannel
- Kde hledat své sledující
- Spolupráce s influencery
- Soutěže

O APLIKACÍCH!

- Jak a kde upravovat fotky
-Jak s kde upravovat videa
- Kde plánovat příspěvky
-Praktická část

O STRATEGII!

- Špatná vs. efektivní reklama
- Jak tvořit grafický obsah
- Dlouhodobé vs. krátkodobé cíle
- Efektivní workflow

REFERENCE

Moniko, jedním slovem...bylo to boží.👏 Strašně moc jste nás bavila. Jste kreativní a vtipná. Díky za Vás a věřím, že jsme se neviděli naposled!
Městská policie praha
Moniku jsem oslovila,protože jsem hledala jako začátečník seminář, abych se naučila správně používat Instagram pro větší zviditelnění. Moc mi nevyhovovali skupinove lekce a musim říct že Monika byla strašně ochotná a vstřícná pro individuálni lekci. Moje očekávání to nejen naplnilo,ale predčilo 🙂 Vskutku se oplatí investovat. Ví o čem mluví a s čím pracuje. Bylo to skvělé!
Rozprávkovostudio
Audio nahrávky pro děti
Monču jsem oslovila na kurz „Jak uspět na instragramu“, aby mě naučila používat ty vychytávky jménem apky, které použít, jak s nimi pracovat a tvořit příběhy. Konečně jsem se dozvěděla jak stáhnout presety a používat filtry na fotkách. A taky jsem chtěla poradit jak vést svůj feed. Dostala jsem komplet výživné informace s konkrétními návrhy feedu a jak ho tvořit. Nešlo mi primárně o získávání množství sledujících, ale jak získávat lidi jako své zákazníky, obchodní partnery a vůbec jak zaujmout, inspirovat, dávat přidanou hodnotu a pomáhat lidem. Workshop splnil mé očekávání na výbornou. Moničin lidský a „normální“ přístup mě provázel celý den a moc si vážím, že i po skončení kurzu ji můžu požádat o radu a Moni mi poradí. Děkuji za Tebe 🙏 a kurz vřele doporučuji, kteří to na IG myslíte vážně
Irena Kožušníková
Podnikatelka
Kurz byl super, hodně nabitý informacemi. Určitě jsme se dozvěděli nové věci, teď už si jen najít čas vše aplikovat v praxi.
Ambassador Barbershop
Barbershop
K Monči na kurz jsem chtěla jít abych trochu více rozjela a poznala Instagram, jelikož je to sociální síť ve které se musíte pořád učit. Kurz je nabitý informacemi až vás z toho bolí hlava jak Vám ty informace tečou 😂 ale stojí to za to, každý si z toho něco vezme. Už teď vím že to nebyl poslední kurz co jsem u Moni dělala. 👌
Boudoir Gabriel
Beauty Studio
Jsem nadšená! Informací je opravdu hodně a pro úplného začátečníky možná až moc. Kurz byl velmi výživný, osobně bych jej rozdělila na dvě části, aby člověk zvládl vše pobrat.
Kateřina Čech Lachetová
Essens Czech official
Moniku jsem oslovila ohledně individualniho kurzu instagramu, jelikož jsem se potřebovala zorientovat v jeho tvorbě pro svou firmu. Monika mi dala mnoho skvělých tipů a rad, jak jej pro svůj obor tvořit. Kurz probíhal ve velmi příjemném a přátelském duchu. Rozhodně to nebyl jediný kurz, který jsem u ní absolvovala, v planu mam další z jiného okruhu. Lucie
Salón Lucienne
Beauty Studio. Lucie Šandová
Moniku jsem oslovila kvůli kurzu instagramu, protože kromě toho, že obdivuji její práci, líbí se mi její lidský přístup, osobité vystupování. Když jsem za ní dorazila do ateliéru, hned jsem věděla, že to byla dobrá volba a těch několik společně strávených hodin bude ve znamení nejen perfektně připraveného odborného výkladu, ale i spousty legrace. Monča následně odpovidala do totálního vyčerpání na mé otázky stran instagramu, který byl do té doby pro mne naprosto nepochopenou platformou. Moc děkuji za individuální přístup a čas, který mi věnovala. Posunulo mě to o velký kus dopředu a s důvěrou se na ni obrátím i příště.
Markéta Ducháčová
Fotografka
BOO Boutique
Ostravský butik se značkovou módou a doplňky.
Kateřina Adamčíková
Kosmetička
DenisFilms
Kameraman
Dobry den vsichni, rada bych se s vami podelila o zkusenost s dejmetomu.cz S instagramem jsem si vubec nevedela rady a dostala jsem tip na skoleni. Musim rict ze zucastnit se skoleni byl velmi dobry napad. Trpelivost a skvele vysvetlovaci zkusenosti lektory byly perfektni. Skoleni melo byt o instagramu ale nad ramec skoleni jsem dostala take tipy na inovace na facebooku a take webovych strankach. Skvele straveny den, ktery mi byl velkym prinosem. I po skonceni skoleni mi je lektorka oporou, kdyz si nejsem jista 🙂 muzu jen doporucit. Za me 10 bodu z 10ti. A jeste jednou dekuji bylo to perfektni
Restaurace u Čápů
Hana Bobrovská, provozní
T.K.Visage
Tereza Kaločová, profesionální vizážistka a kosmetička působící v MS kraji.
Nemovitosti KAUER
Realitní společnost

Kdo bude Kurzem Provázet?

Monika Polášková


Marketing manager, Fotograf a Webdesigner

Členka uzavřené skupiny Dan On Demand™

Účastnice online školení pod vedením Dana Loka – Instagram Secrets

Účastnice online školení pod vedením Vanessy Lau – MoneyMaking Skills_10 Secrets of business

Účastnice školení influencerky Terezy Čencové

ZÁKLADNÍ INFORMACE

KDE & KDY ?

INDIVIDUÁLNÍ KURZY PO DOMLUVĚ
Havířov, celá ČR

CENA

14 900,-/os.

JAK DLOUHO?

Cca 16hod.
2 dny

CO SI Z KURZU ODNESU?

Hlavu jako MELOUN 🙂

- Probusiness pohled na Instagram

- Budete umět efektivně propojit Instagram s Facebookem

- Naučíte se zaujmout své publikum nejen textem, ale i grafikou

- Dostanete návod, jak správně přemýšlet nad reklamními texty a jak editovat fotografie a videa

-Certifikát o absolvování, studijní tištěné materiály, flash disk s doplňky pro správu Instagramu

- Sociální sítě se stanou Vašim koníčkem

REZERVOVAT NEBO POSLAT DOTAZ

Pokud si chete zabookovat své místo, napište!
Pro rychlejší domluvu můžete uvést své webové stránky, facebookový a instagarmový profil.

KDE KLIKNOUT DÁL?

Dále mě najdete na těchto vybraných kanálech 🙂